Test výkonu dětského Barbie vozu na motorové brzdě – video

Autor: Anina Russová -   18. 6. 2013


I když se mnohdy snažíme tvářit pokud možno seriozně a chovat se dospěle, občas i my musíme upustit páru něčím na první pohled zbytečným a primitivním. Holt v každém z nás se občas probudí ta opička, ze které jsme se vyvinuli. :)  A já si myslím, že to tak má být. Navíc jak se zdá, nejsme jediní, kdo občas vymýšlí jeden nesmysl za druhým a královsky se u toho baví.  Jedni z takových bláznů jsou i maníci z americké tunikové firmy DBR High Performance.

Tihle pánové většinou staví klasické americké vozy na ty nejvyšší možné výkony. Vše poctivě testují na motorových brzdách, naštěstí aniž by se jim stala nějaká nehoda nebo ne?! :D

Tentokrát si na testování výkonu na motorové brzdě vzali něco trochu jiného – Barbie Power Wheels – tedy růžové vozítko pro malé holčičky. Asi si na chvilku chtějí připadat jako panenka Barbie. Výsledky měření pak naznačují, že tenhle super růžový vůz má asi 0,25 koně a maximální rychlost asi 10 km/h. :)

No, proč pracovat pořád seriózně a proč se chovat pořád tak dospěle. Stejně nám kvůli tomu počasí panujícímu za oknem šplouchá na maják… Občas je prostě fajn, udělat si ze všeho legraci. Jinak bychom se všichni asi zbláznili. :)

Štítky: , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *