Tesla Model S se již několikrát stala objetí tuningových společností. Zatím si však nikdo, celkem logicky, netroufl zasahovat do složitého a v zásadě velmi slušně fungujícího pohonného ústrojí. Tuningové společnosti, které se i přesto pustí do úprav, jsou tak odkázány na úpravy zevnějšku.

Tesla Model S LARTE Design 9

Podobně je tomu i v případě počinu jménem Elizabeta, za kterým stojí společnost LARTE Design. Vzhledem k tomu, že veškeré změny jsou pouze designového charakteru, takový balíček úprav můžete zakoupit pro všechny dostupné verze. Ostřejší vzhled tak nutně nemusí být záležitostí té nejzběsilejší verze.

Paket nových karosářských dílů pro Tesla Model S obsahuje zcela nový přední i zadní nárazník s agresivnějšími liniemi. Na ty pak navazují nástavce prahů, případně difuzor na zádi vozu. K výrobě těchto komponent jsou využívány kompozitní materiály s uhlíkovými vlákny. Mimo nového bodykitu nabízí LARTE Design pro Tesla Model S i nová 22″ kovaná kola. K dispozici je také barevná možnost modifikace. Na přiložených fotografiích můžete vidět verzi s červenými akcenty.

Výrazně zakulacené křivky, kterými Model S disponuje, se tímto bodykitem podařilo výrobci poměrně úspěšně rozbít. Celkově tak působí ostřeji a nutno podotknout, že výsledek nevypadá vůbec špatně. Na stránkách úpravce jsou také detailní fotografe, které ukazují proces výroby jednotlivých dílů a je zřejmé, že kvalita je na velmi slušné úrovni. Co na úpravy elektromobilů říkáte? Nechali byste svoji Teslu oblepit spojlery, nebo vám to přijde jako nesmysl?