novitec-rolls-royce-cullinan-forgiato-tuning

Rolls-Royce je symbolem úspěchu a finančního blahobytu. Kupují si je navíc lidé, kterým nevadí být středem pozornosti a někteří z nich to ještě podpoří nějakou úpravou. Jako majitel tohoto superčerného upraveného Cullinanu.

To nejvíc, co si můžete pro běžné ježdění pořídit, jsou vozy Rolls-Royce. Britská aristokratická automobilka se ale dlouhá léta držela limuzín a aut s karoserií kupé nebo kabriolet. Před pár lety konečně představila i vyšší auto, kterému ovšem nechce říkat SUV, protože na něm není nic sportovního. Model Cullinan se, ostatně jako u všech ostatních (nejen) prémiových a sportovních značek, stal absolutním prodejním hitem a nejprodávanějším modelem značky. Pořizují si jej „běžní“ zákazníci, ale také celebrity.

Přečtěte si také:  Pocta parádnímu osmiválci AMG v praktickém balení. Manhart upravil Mercedes-AMG C 63 S, věnoval se hlavně technice

A často se také stává terčem úprav. Tou, kterou si můžete prohlédnout v tomto článku, zaujme majitel na první pohled. Tohle auto je totiž celé černé. Zatmavené jsou i světlomety a z masky chladiče také zmizely metry čtvereční chromu.

Auto navíc dostalo kompletní bodykit od Novitecu, který zahrnuje i širší blatníky. Do těch se nastěhovala obrovská černá kola Forgiato, která jsou obuta do hodně nízkých pneumatik. Kola navíc perfektně lícují s hranami blatníků. Pokud se navíc na disky podíváte důkladněji, můžete si všimnout, že jejich design je opravdu jednoduchý. Jde totiž o jeden celistvý kus bez jakýchkoliv paprsků anebo alespoň otvorů.

Úpravu má na svědomí americká společnost Boden Autohaus, která sídlí v Kalifornii.

Přidat komentář