Američan jménem Manny Khoshbin je jako ztělesnění amerického snu. Když mu bylo 14, přestěhoval se s rodiči do USA, ale protože neměli žádné peníze, bydleli dokonce i v autě. Časem Manny začal jako brigádník vydělávat peníze a v roce 1991 si vzal úvěr a pustil se do podnikání. To mu ale vůbec nevyšlo a on přišel o vše. Znovu se za pár měsíců postavil na nohy, vrhl se do světa realit a výsledek jeho píle mu teď stojí v garáži.

Kromě několika fantastických aut se totiž chlubí hodně speciálním McLarenem P1. Ten už je sám o sobě dost jedinečným automobilovým skvostem. Vyrobeno bylo pouze 375 kusů, přičemž ten první zůstal v majetku automobilky.

Původně byl stroj v bílém provedení, ale Manny nechtěl být jeden z pár lidí, kteří mají prostě bílé auto. Automobilka takovým lidem nabízí přepracování vozu do karoserie v karbonovém provedení, které je jen zalakováno bezbarvým lakem. To proto, aby vynikla vlákna karbonu. Jenomže ani to pro něj nebylo dost dobré, a tak si karbon nechal nalakovat speciální barvou, která kombinuje právě karbonové provedení a měňavkovou barvu. Je to lehce úchylné, ale stylu to má na rozdávání. Souhlasíte?