Přemýšleli jste nad tím, že byste si pořídili Bentley Bentayga, ale je pro vás až příliš uhlazené? Pak doporučujeme ho odevzdat úpravci jménem Kahn Design. Tahle partička z něj totiž umí udělat černočernou bestii, která opravdu budí respekt. Už první pohled na auto prozradí, že si s ním není radno zahrávat.

Černě lakované karoserii úpravce přidal velkou spoustu doplňků z karbonu, mezi něž patří nové nárazníky, prahy, střešní spojler, ale i hodně výrazně tvarovaný difuzor. Z něj pak hrozivě vykukují dvě dvojice černých koncovek na zakázku dělaného výfuku. Velmi dobře vypadají také nová 23palcová kola s decentními bílými prvky, která jsou obuta do pneumatik Continental o rozměru 295/35 R23. K tomu úpravce přidal nakonec i stavitelný podvozek, díky kterému kola do podběhů zapadnou jako zadek na nočník. 😊

I uvnitř je to přehlídka černé v kombinaci s kůží, kterou jsou čalouněna sedala, ale i výplně dveří nebo volant. Navíc sedadla jsou čalouněna tak, aby na nich byl vytvořen 3D efekt. Nicméně, pokud nejste fanoušky černé kůže, Kahn Design samozřejmě nabízí i další barevné varianty a prý velmi dobře vypadá i tmavě modrá nebo hnědá.

Co se motoru týče, zůstalo zatím vše beze změny. V tomto případě je pod kapotou motor V8 o objemu rovných čtyř litrů, který na všechna kola posílá 545 koní a točivý moment 770 Nm. To stačí k tomu, aby auto zrychlilo z 0 na 100 km/h za 4,5 sekundy, přičemž v rozletu ho zastaví až hodnota značící 290 km/h.

Kahn Design takto (anebo velmi podobně) umí upravit i vaši Bentaygu. Ovšem můžete si koupit i tuto konkrétní, již upravenou. Cena za tuto úpravu je 169 995 liber, tedy asi 4 miliony korun.