Temně černý, výkonný a prý i elegantní. Mansory představil svou verzi Bentley Flying Spur

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: MANSORY -  25. 8. 2021


Bentley Flying Spur je elegán každým coulem. Verzi od Mansory sám úpravce označuje podobně, a to i přes to, že autu nadělil spoustu karbonových dílů, mnohem ostřejší vzhled, nová kola a výkon navíc. Jen cenu neprozradil, sází totiž na to, že kdo má na Flying Spur, bude mít i na jejich úpravu.

Mansory se s novým projektem pochlubil na facebooku, kde se setkal jen s pochvalnými komentáři a stovkami lajků. A není se co divit. Tentokrát není úprava nijak extrémní, vsadil na poměrně decentní styling, který ale i tak zaujme na první pohled.

Celé auto je laděné do černé barvy, jen na kolech je decentní oranžový proužek a v interiéru bílá kůže. Zbrusu nová je kapota, která je vyrobena z uhlíkových vláken. Nová je i mřížka, rozšířené blatníky, prahy a i detaily na náraznících. Aby vše ladilo, použili v Mansory také novou mřížku chladiče, ale i více paprsková kola. Kompletním předěláním prošel také interiér auta. Na vnitřním prahu nechybí plaketka s nápisem „More than racing“ a na vnějším zase „Mansory“. Bílou a černou kůži pak doplňuje samozřejmě karbon.

Flying Spur má pod kapotou šestilitrový dvanáctiválec, který je standardně naladěn na 635 koní a 900 Nm. Po zásahu úpravce do řídící jednotky a po výměně výfukového potrubí se verze od Mansory může pochlubit výkonem 710 koní a točivým momentem rovných 1000 Nm.  Maximální rychlost se tedy posunula ze sériových 333 km/h na 340 km/h a zrychlení z klidu na 100 km/h z 3,8 sekundy na 3,6 sekundy.

Štítky: , , , ,

1 názor na “Temně černý, výkonný a prý i elegantní. Mansory představil svou verzi Bentley Flying Spur”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *