TECHART v Ženevě představí zbrusu nový balíček pro Porsche 911

Autor: Pavel Srp - 28. 2. 2012


Elegantní vzhled s jasným sportovním odkazem – prostě nezaměnitelný. Vítejte na premiéře TECHART programu pro nejnovější Porsche 911. TECHART již první úpravu na tomto modelu provedl, ale nebyla tak „radikální“ jako ta dnešní. Zcela nově vyvinuté doplňky vnějšího designu pro Porsche 911 Carrera a Carrera S budou oficiálně představeny v rámci autosalonu v Ženevě začátkem března.

Stačí jeden pohled na přední část a uvědomíte si, že před vámi stojí opravdový sporťák. Dvoudílný přední spoiler s integrovaným spoilerem a průduchy vzduchu dokonale zapadá do designu sportovního vozu a umožňuje přední části přiblížit se ještě více k asfaltu. Při pohledu zezadu je pak jasně viditelný pevný zadní spoiler s odtokovou hranou a integrovaným třetím brzdovým světlem. Sklouznete-li pohledem níže, objeví se před vámi výrazný difuzor ukrývající sportovní koncovky výfuku, které vydávají sluchu velmi lahodící zvuk.

Aby „dílo“ bylo kompletní, nesmí se zapomenout na kola. TECHART si pro své náročné zákazníky připravil dva typy klasických pětipaprskových kovaných kousků v rozměrech 20 a 21 palců. Kola jsou až o 15% lehčí než sériové disky, což se projeví samozřejmě i na lepší jízdní dynamice.

Vyřádit se může TECHART, pokud zákazník bude chtít, také v interiéru. Nabízí se řada těch nejlepších materiálů, stylových barevných kombinací a mnoha dalších možností individualizace. Auto, jež bude vystaveno v Ženevě (a je na přiložených fotografiích), nabízí opravdu to nej, co si může zákazník přát. Interiér je vyveden v nejjemnější černé kůži s kombinací Alcantary, prošívané žlutou nití a s doplňky z hliníku či karbonu.

Co říkáte? Líbí se vám, co se sériovou „devět-set-jedenáctkou“ v TECHARTu provedli? :) Nám ano!

[nggallery id=452]

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru