TECHART představuje program pro novou 911

Autor: Anina Russová - 15. 12. 2011


Společnost TECHART nově nabízí kompletní individuální nabídku možností pro nové Porsche 911 (typ 991) Carrera a Carrera S. Kromě rozsáhlé nabídky variací koženého interiéru TECHART nabízí také kovaná kola z lehkých slitin v rozměrech 20“ a 21“. Toto a mnohé další Vám zajistí unikátní možnosti individualizace pro Vaše nové Porsche 911.

Interiéru kraluje sportovní volant, který je opracován těmi nejlepšími materiály a pyšní se perfektní ergonomií. Vše je samozřejmě dělané ručně, přesně tak jak se na TECHART sluší a patří. Jako třešnička na dortu působí pádla pod volantem, která zajistí nejen přesné řazení, ale také maximální potěšení z jízdy a pocit, že ovládáte závodní vůz.

Široká nabídka vlastních individualizací interiéru nové 911 zrcadlí charakter jeho majitele. TECHART odmítá jakákoliv omezení. Vybírat můžete z několika možností. Například u již výše zmíněného kožený interiér, kde si samozřejmě můžete navolit detaily, jako jsou švy sedaček nebo volantu. TECHART nabízí také vkusné „styling balíčky.“ V nabídce je možnost užití uhlíkových vláken skoro na každou část auta a také rozličné barevné kombinace v interiéru i exteriéru. Zajímavá je také nabídka jemných detailů interiéru v provedení Alcantara.

Za okny sice panuje zima, ale TECHART už teď nedočkavě vyhlíží jaro. A s ním i budoucí a samozřejmě také současní zákazníci. A mají pro to pořádný důvod. Pro novou 911 jsou připravena kola z lehkých slitin v rozměrech 20“ a 21“. Velké mezery mezi pěti paprsky zaručují odvod přebytečného tepla od brzd. Díky speciálnímu složení slitiny jsou kola až o 15% lehčí než sériové disky. A jak jistě všichni víte, váha je to, co je potřeba neustále řešit. Vraťme se ještě k brzdám. TECHART má jasnou představu i o nich. Pro opravdové hračičky je totiž připravena speciální nabídka barev na brzdové třmeny!

Kombinace speciálních kol, výfukového systému z nerezové oceli s nezaměnitelným zvukem a dvěma oválnými koncovkami, vnější obložení z uhlíkových vláken, či vlastnoručně vybraná barva na brzdové třmeny. To vše a mnohem více dělá z „obyčejné“ 911 nezaměnitelný, unikátní kousek.

A aby toho nebylo málo, TECHART představí na autosalonu v Ženevě také speciálně vytvořený aerodynamický kit pro poslední model Porsche 911. Jistě se máme na co těšit.

-AR-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru