Harlem Shake aneb taneční videa v rámci zaměstnanců automobilky Chevrolet – video

Autor: Anina Russová - 18. 2. 2013


Štve vás to v práci? Nutí vás dodržovat přísný dresscode a nebaví vás pořád koukat na ty otrávené obličeje vašich stejně nespokojených kolegů? Tak v tom případě pro vás mám radu. Běžte pracovat pro Chevrolet. :)

Oblíbenost takzvaných Harlem Shake videí, na kterých spousty lidí pohromadě tančí na nějakou písničku, totiž prosákla i tam. Následně vzniklo několik opravdu vtipných videí, kde se prezentují jak vozy automobilky Chevrolet, tak i její zaměstnanci. Doslova a do písmene fenomén. :)

Za podpory Pepsi a Red Bullu tak vzniklo několik videí, která nm představují jak seriový Chevrolet SS, tak závodní speciál NASCAR, kdy video režíroval dokonce známý jezdec NASCAR, Jeff Gordon. Další taneční kousek předvedli účastníci nějaké tuningové párty. :)

Jsem moc zvědavá, kdy tahle móda dorazí k nám, a kdy ať už tuneři, nebo nakonec i zaměstannci nějaké automobilky nebo alespoň showroomu předvedou světu své taneční umění.

Vždyť život – a to i ten pracovní – nemůže být jen šeď, nuda a stereotyp! To bychom se za chvilku zbláznili. :) A mimochodem v prvním videu mě vážně rozesmál kdosi se stříbrnou krabicí na hlavě. Sice nevím proč, ale přišel mi vtipný. :)

-AR-

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru