Takto to vypadá, když si půjdete koupit nový Rolls-Royce – video

Autor: Anina Russová - 7. 8. 2017


Teprve před několika dny představil Rolls-Royce novou generaci modelu Phantom. Pokud od té doby nemůžete spát a přemýšlíte, že byste si ho rádi pořídili, pak vám teď ukážeme, jak takový nákup probíhá. Na obyčejné listování v konfigurátoru ale rychle zapomeňte. Nákup u Rolls-Royce totiž vypadá spíše jako luxusní rituál.

V prvé řadě můžete počítat se servisem, který se dá přirovnat k těm nejlepším restauracím na světě. Nejvybranější káva a pravé šampaňské je k takové objednávce klidně ve výši několika desítek milionů naprostým standardem. Pak už se ale můžete pohodlně usadit a začít svůj nový Rolls-Royce ladit přesně podle svých představ.

Začíná se barvou karoserie, u čehož se rovnou možná trošku zapotíte. Automobilka totiž nabízí 44 tisíc různých odstínů či verzí barev lakování. V případě Rolls-Royce často bývá karoserie vedená ve dvou barvách, proto si při výběru lakování můžete zvolené barvy vyzkoušet na speciálních formách, které do sebe zapadají. Díky tomu budete vědět, jestli k sobě budou obě barvy opravdu ladit. Pokud si nevyberete z připravených barev, pak vám je Rolls-Royce schopen za jistý poplatek namíchat přesně takový odstín, jaký budete chtít – třeba podle vaší kabelky. A nebo kočky, psa, kanárka, … Tím ovšem s lakováním karoserie nekončíte. Zvolené barvy si pak můžete pohlédnout pod speciální lampou, která je schopna imitovat sluneční svit v různých částech dne, a dokonce i světa. Jinak totiž bude „váš lak“ totiž působit v Dubaji a jinak zase v Praze.

Když máte vyřešený lak, je čas přejít do interiéru. Také tam máte na výběr z až neuvěřitelného množství variant jak interiér ozvláštnit. Nejen sedadla mohou být potažena několika druhy kůže, přičemž v nabídce nechybí ani ta krokodýlí. K tomu si můžete čalounění, ale třeba také dřevěné obložení interiéru nechat ozvláštnit přesně podle toho, jak uznáte za vhodné. Můžete tak v interiéru mít iniciály, podpis, portrét, prostě cokoliv. Každá taková personalizace bude ale pochopitelně zohledněna v konečné ceně.

Dá se však předpokládat, že potenciálnímu zákazníkovi Rolls-Royce je asi jedno, jestli mu naúčtují pár desítek tisíc eur za nějakou výšivku navíc. Důležité je, že bude jasně vidět, komu auto patří. :)

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru