Parkování u obchodních center je jako noční můra pro všechny, kteří na svého plechového miláčka nedají dopustit. Místa jsou malá, je jich málo a bohužel většina řidičů a jejich posádek nemá k majetku těch ostatních vůbec žádný respekt. No schválně, kolikrát jste přišli z nákupu a našli na dveřích rýhu od vedle stojícího auta?

To se pak jeden nemůže divit těm, kteří zaparkují auto přes dvě místa. Dělají si tak ve většině případů jen prostor, který má podobným incidentům zabránit. Nicméně je nám jasné, že jsou tací, kteří tak doslova zahodí auto jen proto, že tak prostě přijeli a nic víc neřeší. Navíc, kdo má své auto rád a zabere si kvůli tomu dvě parkovací místa, většinou stojí mimo hlavní parkovací zónu.

To ale nebyl případ jistého řidiče BMW, který zjevně auto nechal tak, jak přijel. A navíc asi hned někde u vchodu. To se nelíbilo jinému řidiči, který přijel v offroadovém Jeepu. Ten ho tak prostě do vyhrazeného místa nastrkal. Na první pohled možná vcelku vtipná podívaná, ale na ten druhý vám dojde, že se díváte na dva absolutní pitomce, kteří by zasloužili pár výchovných. Jeden parkuje jako trouba a druhý má ego až na stropě a neváhá ho použít.

Co vy na to? Máte podobné zkušenosti z parkoviště? Dejte nám věfět na facebooku v komentářích.