Tak trochu jiná dodávka z dílny Lexani Motors aneb luxusní obývák a ložnice na kolech – foto + video

Autor: Pavel Srp - 3. 2. 2013


Také máte nějakou poměrně ucelenou představu o tom, jak by asi měla vypadat dodávka? I já jsem měla… Právě teď vám ale tu představu rozbiju na malé kousky. Je pravda, že když se řekne Mercedes-Benz Sprinter, tak byste, vzhledem k logu trojcípé hvězdy na masce chladiče očekávali kvalitní zpracování a určitou formu pohodlí. Tuningová společnost Lexani Motors však povýšila pohodlí a kvalitní zpracování ještě o několik tříd výše. Z tradičního stěhováka prostě udělali pojízdnou limuzínu.

[nggallery id=1891]

Když se na auto podívate zvenku, nejspíš vás ani nenapadne, co vše se může schovávat uvnitř. Všechno začíná použitými materiály. Mluvím o speciální kůži a nebo o tom nejlepším dřevěném (opravdu dřevěném) obložení. Nesmí samozřejmě chybět ani LED televize (a to rovnou 46 palcová), audio od společnosti Alpine s ohromujícím výkonem 1 000 W, bar, vyhřívaná masážní sedadla a nebo přípojka pro iPad. Seznam volitelných doplňků je ale ještě mnohem širší. Chcete-li se cítit jako král a nebo rapová hvězda, jistě nepohrdnete možností nechat si většinu doplňků dokonce potáhnout 24 karátovým zlatem. :)

Zvenku jistě zaujmou 22 palcová kola z dílny Lexani a tmavá okna. Tenhle pojízdný luxus v nenápadné dodávce vás v základu vyjde na v přepočtu 5 548 000 Kč. No nekupte to. :)

Podívejte se na fotografie i video, které představuje interiér vozu do posledního detailu. Pokud nevíte co s penězi, přikládáme odkaz přímo na stránky úpravce a prodejce, kde si auto můžete rovnou objednat.

-PS-

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru