Taková videa, jaké pro vás nyní máme, mají vždy stejný anebo velmi podobný průběh. Hlavní roli v něm hraje řidič nějakého, většinou docela zajímavého auta a jeho kamarádi, kteří ho hecují. Výsledkem toho pak bývá buď nehoda nebo technický problém auta. V tomto případě jde o tu druhou možnost, přičemž díky hloupému předvádění se, přišel svět o jedno BMW M3 generace E92.

A důvod? Vlastně zcela hloupý. Ukázat kamarádům, jak dobře řidič auta umí pálit gumy. Nešlo ale o to, jak dobře mu to šlo, ale o fakt, že autu nakládal opravdu hodně a opravdu dlouho. Možná by bylo bývalo stačilo, kdyby po pár zahoření pneumatik prostě nechal M3 vychladnout. Ale to by asi před kamarády nevypadal jako správný frajer.

Těžko říct, jestli měl dotyčný nějaký technický problém už předtím a jen o něm nevěděl, výsledkem je každopádně to, že se mu motor doslova rozletěl na součástky po silnici. Navíc tím, že se dostal olej na všechny ty rozpálené části motoru došlo ke vzplanutí. Oheň byla ale naštěstí rychle uhašen.

R.I.P

Zveřejnil(a) Low Cruiser Germany – Das Original dne Čtvrtek 11. říjen 2018