Ústředními motivy aktuální modernizace modelu ŠKODA FABIA jsou svěží designové prvky a moderní technologie. Nově tvarovaná příď s LED světlomety dodává vozu výraznější vzhled. Poprvé jsou pro tento model v nabídce i zadní svítilny s technologií LED. Inovovaná ŠKODA FABIA kromě toho nabízí i nová ‚Simply Clever‘ řešení.

Dějištěm světové premiéry nového provedení modelu ŠKODA FABIA bude v březnu 2018 mezinárodní autosalon v Ženevě. Úspěšný malý vůz má ve výrobním programu české automobilky klíčovou pozici. Od roku 1999 byly na celém světě prodány více než čtyři miliony vozů ŠKODA FABIA. Jen její třetí generaci zvolilo více než 500 tisíc zákazníků.

Autosalon v Ženevě je nejslavnější a největší evropskou přehlídkou. Koná se na největším výstavišti na světě s názvem Palxpo. Zde se v několik halách i letos představí řada velmi zajímavých novinek. I nad touto velkolepou akcí s ovšem začíná smrákat, protože řada velkých automobilek už oznámila, že se jí nezúčastní. I tak by letošní již 88. ročník měl přinést několik světových premiér i ukázku nejmodernějších technologií. Koná se od 8. do 18. března. vstupné bylo stanoveno na 16 švýcarských franků pro dospělého a 9 švýcarských franků pro dítě. Veškeré informace naleznete zde.