MikeBrewersWorldOfCars_S001_TITLE_16x9

‚Svět motorů očima Mika Brewera‘ je nová auto moto reality show na Discovery Channel

Autor: Tisková zpráva - Zdroj a foz: Discovery Channel -  9. 11. 2020


O autech toho Mike ví opravdu hodně, ale ani on nemůže znát všechno. Aby to napravil, vydává se na cesty setkat se s dalším lidmi, kteří sdílejí jeho vášeň z nalézání, sestavování a řízení aut. V nejnovější televizní sérii, která vznikla pro Discovery Channel, Mike Brewer najde a zažije neuvěřitelné motorové spolky a seznámí se s úchvatnými lidmi, kteří žijí a dýchají pro auta stejně jako on, ať jde o lowridery a lidi, kteří v nich jezdí po Los Angeles, akcelerační závody se šampiony v Indianapolis nebo setkání s mechaniky v Chicagu, kteří udržují naživu umění rukodělných karosérií.

V nové show se mohou diváci těšit zejména na velkou rozmanitost, hlavní myšlenkou pořadu je ukázat motoristickou krajinu z celého světa.

Přečtěte si také:  Máte v autě rádio? V některých případech se nevyhnete speciálnímu placení koncesionářského poplatku

„Myslím, že nová série se vyznačuje hlavně obrovskou pestrostí, pokud jde o lidi, se kterými jsem se potkal. Jedním z příkladů je například seznámení se členy lowriderové kultury v Los Angeles, kteří své okolí většinou děsí svým vzhledem – černá trička, velké pytlovité šortky a tetování -, ale ve skutečnosti to byli ti nejlaskavější, rodinně orientovaní lidé, jaké jsem kdy potkal. Byli opravdu úžasní. Setkání s 94letým řemeslníkem Geneem Winfieldem, který žije v poušti Mojave, kde ohýbá kov a vyrábí úžasné Hot rody, bylo z trochu jiného soudku. Také jsme se dostali do Anglie, kde jsem si mohl prohlédnout karoserii Mini z roku 1960, která se vyrábí na původních továrních strojích dodnes,“ říká o sérii její hlavní protagonista Mike Brewer.

Mike Brewer

Mike Brewer je britský novinář, producent a zejména obchodník s auty, který se proslavil jako hlavní hvězda motoristických televizních pořadů a který je známý tím, že dokáže i levný vůz proměnit v super auto. V nejnovější televizní sérii Mike najde a na vlastní kůži zažije neuvěřitelné motorové spolky a seznámí se s úchvatnými lidmi, kteří žijí a dýchají pro auta stejně jako on. Premiérový díl reality show Mike Brewer a jeho svět aut (Mike Brewer’s World of Cars) můžete sledovat ve středu 11. listopadu od 21 hodin na kanálu Discovery.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *