Supermodelka se příteli pomstí palicí na Ferrari 458 Italia – video

Autor: Anina Russová - 7. 11. 2014


Kalifornská společnost specializující se na výrobu litých kol Forgiato Custom Wheels si připravila opravdu skvěle udělané video, které vás stoprocentně přesvědčí o kvalitě jejich práce. A to sice hodně sexy, ale poměrně brutálním způsobem. Už víte, že tihle chlápci milují kromě zatraceně pevných a stylových kol také sexy holky. A že na ně mají vkus dokazují nejen jejich hostesky, ale i ukázka toho, jak vlastně jejich kola vznikají.

Celé video se dotýká toho, jak moc dokáží být naštvané ženské hrozně, ale opravdu hrozně zlé. A tak když jedna sexy kočička přijde domů a najde tam svého milého v posteli s jinou, rozhodne se pomstít. A to pomstou, kde hlavní roli hraje ona, velké kladivo a Ferrari 458 Italia…

No, a stanese přesně to, co čekáte, Odnese to blatník, kapota i okna. Když se ale rozmáchne, aby pořádně ublížila také kolům Forgiato, nestane se nic. Nic! To je totiž vlastně podstata téhle reklamy. Kola od Forgiato jsou tak pevná, že ani rozčílená modelka s palicí v ruce s nimi nic neudělá.

Co na takové formy propagace říkáte? Líbí – nelíbí?

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru