Subaru veze do Ženevy velké překvapení v podobě konceptu Subaru VIZIV Tourer

Autor: Anina Russová - 15. 2. 2018


Subaru se rozhodlo do toho trochu šlápnout a zase vrátit úsměv na tvář všem svým příznivcům. Ten jim totiž zmizel poté, co vyšlo najevo, že legendární Subaru WRX STI, které všichni tak milujeme, končí. Počáteční hysterii ale vystřídalo velké očekávání, když značka poodhalila koncept Viziv Performance, který naznačuje, že se rozhodně máme na co těšit. Tím ale Japonci nekončí. Teď vyšlo najevo, že Ženeva bude v podání této japonské značky ještě mnohem zajímavější.

Podle posledních informací totiž Subaru do Ženevy přiveze i zbrusu nový koncept s názvem Subaru VIZIV Tourer. Jak už název napovídá, půjde o nové kombi, které by podle neoficiálních informací mělo naznačit možnou podobu nástupce modelu Levorg. To sice v České republice máme ani ne tři roky, ale jinde ve světě jezdí už od roku 2013. Jistá obměna by se tedy dala očekávat.

Nic podrobnějšího zatím nevíme, ale jak říká facebook oficiálního zastoupení značky Subaru v České republice, koncepty od Subaru nikdy nejsou planou ukázkou designových schopností japonských inženýrů. Tak uvidíme, kdy se nového kombi dočkáme. Snad brzy.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru