Subaru BRZ STI přistiženo bez maskování, jeho styl je až na velké křídlo decentní

Autor: Pavel Srp - 5. 6. 2017


O tom, že se chystá Subaru BRZ STI už víme, ale dosud nám Subaru mnoho neukázalo. Americké zastoupení se zatím pochlubilo na twitteru pouze malou fotkou zadního velkého přítlačného křídla s logem STI. V Americe bylo ale již přistiženo „hotové“ auto.

Ostřejší Subaru BRZ se má oficiálně představit ve čtvrtek 8. června, ale v americkém městě Ann Harbor v Michiganu byl přistižen prakticky nezamaskovaný vůz. Na tom si můžeme všimnout nejen již představeného velkého přítlačného křídla na zádi, ale také několika dalších aerodynamických prvků. Jde například o spoiler pod předním nárazníkem, nástavce prahů či pozměněný difuzor a další. Vedle levého zadního světla je také vidět přelepené logo, jehož levá část připomíná ono dobře známé „S“ z nápisu STI.

V rámci techniky půjde zejména o vylepšení ovladatelnosti. Čekat můžeme upravený podvozek, snad s nějakými novými výztuhami, stejně jako výkonnější červeně lakované brzdiče Brembo. Výkon se ale podle dostupných informací nijak zásadně navyšovat nebude, Subaru BRZ prý není připraveno pro zástavbu turbodmychadla či podobných fines. Pár koníků navíc ale asi očekávat můžeme…

Otázkou ovšem zatím zůstává, zda se Subaru BRZ STI dostane také do Evropy a nebo půjde o specialitu výhradně pro americký trh. A my prosíme: Subaru, prosím, prodávej tohle auto i u nás!

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek