Subaru BRZ: Ranní nákupy bokem :) – video

Autor: Pavel Srp - 2. 2. 2013


Pokud jste milující partner, manžel nebo milenec, určitě se vám už někdy stalo, že jste chtěli svoji drahou polovičku překvapit romantickou snídaní až do postele. Dáte si budík, potichoučku vstanete a vyrazíte do kuchyně, chcete si připravit potřebné ingredience ale ouha… Jedna důležitá, bez níž to nepůjde, chybí. Chybí mléko. Co teď?

Buď uznáte porážku a nebo si řeknete, že jste přece CHLAP a zabojujete. Jenže partnerka má lehké spaní a to, že vedle sebe necítí teplo vašeho těla, ji probudí. Naštěstí je po ránu vláčná a všechno ji trvá déle. Vy tedy máte čas nastartovat svoje Subaru BRZ a vyrazit do kravína pro čerstvé mléko. Chytře jste si mezitím dali upéct tousty, abyste po návratu neztráceli čas.

Jenže Subaru BRZ je, stejně jako takřka totožná Toyota GT86, velmi zábavné auto, takže se po cestě neubráníte pohrávábní si s lehkou zádí. V tomhle autě je to táááák návykové. No, ale dost řečí, mrkněte se, jak to dopadne! ;)

Jen vás upozorním, že i když se video jmenuje Gymkhana, s typickou Gymkhanou Kena Blocka to mnoho společného nemá. Podobný tam je snad pouze jediný záběr. Nemění to nic na tom, že video je exkluzivní! :)

-PS-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru