Subaru BRZ Premium Sports Edition – skvostná edice jen pro Japonsko – foto + video

Autor: Anina Russová - 3. 11. 2013


Pokud vás – stejně jako nás – naprosto okouzlilo skvělé a jedinečné Subaru BRZ, můžete si do Japonska vyrazit pro jeho speciální edici. Ta dostala název Subaru BRZ Premium Sports Edition a nabízí několik zajímavých změn a vychytávek, které se točí především kolem luxusnějších a dražších materiálů.

Uvnitř je použita prvotřídní kůže v kombinaci s Alcantarou. Tuhle kombinaci najdete po celém interiéru, včetně středové konzole nebo vnitřní výplni dveří. Jen o luxusní kůži to není, například pedály jsou nové a vyrobené z hliníku, uvnitř najdete i několik detailů vyrobených z karbonu a nově tato edice nabízí i zpětná zrcátka lakovaná lesklou černou barvou. Třešinkou na dortu jsou pak nová kovaná 17 palcová kola.

Tahle neskutečně hravá zadokolka si zaslouží opravdu velkou pozornost, a to nemusí jít rovnou o tuto speciální edici. Dlouho jsme v redakci neměli tak hravé a tak skvěle ovladatelné auto, naposledy minulý rok v létě Toyotu GT86. A upřímně je nám líto, že si nebudeme moci vyzkoušet tento limitovaný kousek. V Japonku se bude prodávat za 3 034 500 jenů, což je v přepočtu jen necelých 600 tisíc korun!

-AR-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru