Stephen Hung objednal pro svůj hotel 30 vozů Rolls-Royce Phantom + video

Autor: Pavel Srp - 10. 3. 2016


Hotely nabízejí odvozy svých klientů, většinou používají luxusnější a pohodlná auta – v České republice nejčastěji od Škody Superb, přes éčkové Mercedesy až například po eskové Mercedesy. V Číně jsou ale tato auta moc obyčejná, hotelové hosty budou v hotelu THE 13 odvážet aristokratické vozy Rolls-Royce Phantom.

Stephen-Hung-Rolls-Royce-Phantoms-1

Objednávka vozů pro hosty hotely čítá celkem 30 vozů Rolls-Royce Phantom s prodlouženým rozvorem ve speciální edici Bespoke, kterou si zcela přesně a do detailů naspecifikuje sám zákazník. Jde o dosud nejpočetnější objednávku tolika vozů Rolls-Royce, ačkoliv pár podobných objednávek už automobilka dostala. Všechny Phantomy dostanou speciální červený lak karoserie „Stephen Red“ (po předsedovi představenstva společnosti Louis XIII Holdings, Stephenu Hungovi, která hotel vlastní), ve stejném odstínu budou vyvedena také 21″ kola a karoserii doplní zlatá linka táhnoucí se po obou bocích automobilu. Interiér bude čalouněn kombinací červené a černé, samozřejmě za tradičního použití těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny vozy tak budou odrážet firemní barvy hotelu. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou speciální zlaté hodinky v interiéru všech vozů, na jejichž designu se podílela britská světoznámá zlatnická společnost Graff Diamonds.

První z vozů si Stephen Hung převzal přímo z rukou generálního ředitele automobilky Rolls-Royce Torstena Müller-Ötvöse v rámci letošního ženevského autosalonu. Zbylých 29 vozů dodá automobilka do podzimu, kdy by se měl hotel oficiálně otevřít.

Stephen-Hung-Rolls-Royce-Phantoms-2

Hotel THE 13 se nachází v čínském městě Macau a má jít o nejluxusnější hotel světa. Že není o čem pochybovat, to prozradí už samotné fotografie hotelu vypadajícího jako ten nejluxusnější francouzský palác. Postaven byl pro ty nejbohatší z nejbohatších a jeho stavba vyšla podle informací na neskutečných 1,4 miliardy amerických dolarů, což je v přepočtu více než 34 miliard Kč. Hotel nabízí 200 apartmánů s rozlohou od přibližně 185 m2 do 3 000 m2 s nepřetržitou 24 hodinovou službou komorníka.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek