SsangYong Tivoli: nové kompaktní SUV přichází na český trh

SsangYong Tivoli: nové kompaktní SUV přichází na český trh

Od Tisková zpráva | 9. 9. 2019 0

Automobilka SsangYong uvádí na český trh nové SUV Tivoli. Tento vůz vyhází z předchozí verze SsangYong Tivoli a přináší navíc nový design, nové motorizace a nové moderní technologie.

Pod kapotou nového modelu SsangYong Tivoli je možné vybírat z motorizací 1,5 GDi-Turbo se 163 koňmi spalující benzin anebo motor e-XDi 160 se 136 koňmi spalující naftu. Možná je také volba kombinace manuální nebo automatické převodovky, jakož i pohonu 2WD nebo 4WD.

Velkou předností nového Tivoli je nadstandardní výbava již v základní verzi. Mimo 6 předních airbagů obsahuje velké množství nejnovějších bezpečnostních asistentů, jako je např. asistent autonomního nouzového brzdění, varování při nebezpečí čelního nárazu, elektronický stabilizační program, aktivní ochrana proti převrácení, asistent rozjezdu do kopce, hydraulický brzdový asistent, systém varování při opouštění jízdního pruhu, rozpoznání dopravních značek, upozornění na pozornost řidiče nebo třeba hlavní přední světlomety s LED technologií či digitální displej na přístrojové desce.

Distribuční a servisní síť vozů SsangYong čítá nyní 4 autorizované dealery a servisy a další budou brzy přibývat. Na nové Tivoli je poskytována 5letá tovární záruka (do 100 000 km) + 5letá asistence. Základní cena nového SsangYong Tivoli startuje na 369 900 Kč s DPH.