SsangYong-TIVOLI-Grand

SsangYong Tivoli Grand je nové SUV. Nabídne obrovský zavazadelník za příznivou cenu

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: SsangYong - Tisková zpráva - 31. 8. 2021


Ode dneška je možné na českém trhu pořídit nový model automobilky SsangYong. Jedná se o model Tivoli Grand, rodinné kombi SUV, které se zařadí mezi modely Tivoli a Korando. Na českém trhu model Tivoli Grand startuje již na 429 900 Kč s DPH.

Jeho největší předností je skvělý poměr cena a užitná hodnota a základní velikost zavazadlového prostoru 720 litrů, která se dá po složení zadní řady sedadel rozšířit až na 1440 litrů. Model mimo jiné ocení všichni, kteří potřebují pohodlně přepravovat rozměrnější zavazadla a předměty, sbalit celou rodinu na rodinnou dovolenou nebo třeba odvézt na chalupu vše potřebné.

Přečtěte si také:  Francouzi představují další stylovku. Citroën C4 X zaujme už na první pohled designem

Kromě mimořádného zavazadlového prostoru a atraktivní cenovky nabízí Tivoli Grand celou řadu pokročilých bezpečnostních technologií a asistentů, 6 airbagů, tempomat, klimatizaci, Smart Audio Multimedia systém s 8“ dotykovým displejem či LED zadní světla a LED přední světla denního svícení. Za 31 900 Kč si zákazník může pořídit taktéž 6-ti stupňovou automatickou převodovku AISIN. Další výbavu si k modelu může zákazník dokoupit formou různých paketů (STYLE+ paket, SPORT paket, TECH paket).

SsangYong-TIVOLI-Grand-zadek

Současně s uvedením modelu Tivoli Grand na český trh spouští SsangYong akční nabídku tohoto modelu – Tivoli Grand Style+. V rámci tohoto akčního modelu získá zákazník STYLE+ paket nebo SPORT paket se zvýhodněním 30 000 Kč. Akční nabídku rozšiřuje SsangYong také na menší model Tivoli – v rámci akčního modelu Tivoli Style+ získá zákazník STYLE+ paket taktéž se zvýhodněním 30 000 Kč.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek