SR Auto Group nově obuli elektromobil BMW i3

Od Anina Russová | 31. 10. 2014


Jestli nějaké auto poslední dobou budí pořádný rozruch, tak je to jednoznačně BMW i3. Když už v něm pojedete, můžete si být jistí, že si vás ostatní budou všímat. Budou si vás fotit, v obchodních centrech i u veřejných dobíjecích stojanů si s vámi budou chtít povídat… Tohle auto, ale i další elektromobily, nás všechny dělí na dvě skupiny: Na ty, kteří si ho zamilují, a na ty, kteří mu budou přezdívat vysavač.

Do které skupiny se zařadíte nechám na vás, ale shodneme se, že hodně toho dělá design. To je právě to, co hodně lidí kritizuje. Už se našla jedna japonská firma, která si i3 vzala na paškál a tak trochu ji vyladila. No, co se nás týče, neshledáváme to moc povedeným.

Před pár dny ale pustila do světa fotky své úpravy BMW i3 kanadská firma SR Auto Group. A výsledek je více než zajímavý. Úprava se točí především kolem nasazení nových alu kol. Standartně má i3 místo kol žiletky, které jsou ale účelové a i díky nim má vcelku zajímavý dojezd.

V SR Auto Group na auto namontovali kola s označením PUR LG04, která designově hodně připomínají klasická kola BBS, která se na BMW dříve dávala. Lehký leštěný límec a černá pavučina s malým elektrickým autem udělaly designové zázraky. Vypadá to skvěle a asi je pak i jedno, že se s jejich montáží sníží dojezd. :) No, nemám pravdu?

P.S. Už v neděli večer se můžete těšit na náš redakční test BMW i3. Je to vskutku zajímavý vůz! :)