Sprinty jsou oblíbenou kratochvílí všech, kteří vlastní více či méně výkonné auto. Není totiž jednoduššího způsobu, jak si poměřit síly s ostatními. To ale platí jen do té chvíle, než přijde nějaký problém. A těch bývá při velmi rychlé jízdě opravdu mnoho.

Přiložené video zachycuje závod ve sprintu dvou skvělých aut. Jedním z nich je BMW M4 a druhým je Nissan GT-R, oba v bílém, oba natěšeni na to tomu druhému ukázat zadní světla. Bohužel jim ale ten den nebylo přáno.

Podle diskutérů pod videem byla ten den vcelku zima, teploměr měl ukazovat jen asi 6 stupňů. Možná i to nakonec zapříčinilo nehodu, která se krátce po startu stala. Jejím hlavním strůjcem byl řidič Nissanu, který nezvládl své auto, přejel na stranu soupeře a zde naboural do svodidel. Náraz to byl velmi silný, protože z auta doslova uletěl přední nárazník. Největší štěstí měl ale řidič M4, který zvládl zabrzdit a vyhnout se tak velké kolizi, ze které by asi dobře nevyšel. Takto bude majitel Nissanu řešit jen opravu auta, a ne škodu na zdraví. On sám je totiž podle dostupných informací naštvaný a má bouli na hlavě, ale jinak zcela v pořádku.