Splnilo slovenské zastoupení Mercedes-Benz sázku a hodilo CLA Shooting Brake do vody?! – video

Od Pavel Srp | 25. 8. 2015 0

Před pár týdny způsobila agentura, která se stará slovenskému importérovi automobilů Mercedes-Benz, poprask na sociální síti facebook. Pracovník agentury neodhadl správně sílu sociálních sítí a u fotky Mercedesu-Benz CLA Shooting Brake pózujícího u bazénu slíbil, že ho vykoupe. Jeden z fanoušků ji totiž okomentoval tak, že by auto rád viděl v bazénu a odpověď od MB SK byla taková, že za 1000 „lajků“ si dokonce může vybrat, jak tam auto zajede (fotka i komentáře ZDE). Auta máme rádi, ale přece jen jsme tohle chtěli vidět, takže jsme fotku na našem facebookovém profilu také sdíleli.

slovensky-mercedes-benz-cla-shooting-brake-skocil-do-vody-video

Tato výzva se začala po facebooku šířit jako lavina a tisíc „lajků“ tak samozřejmě nasbírala během několika hodin. Už bylo jasné, že CLA Shooting Brake musí plavat, ale z celé této situace se snažila automobilka vykroutit. Vymyslela tedy trapnou photoshopovou soutěž, ve které měli fanoušci posílat fotomontáže, kterak auto plave v bazénu nebo jak by tam mělo skočit. Z původnímu slibu však sešlo. CLA Shooting Brake si tedy nezaplavalo. Rozumím, že není levné ani jednoduché vzít auto za milion a hodit ho do vody, ale…

Jenže „slovenský“ Mercedes-Benz to zase tak úplně vyšumět nenechal a před dvěma dny poslal na facebook téměř tříminutové video, které má ukázat, že svůj slib splnil a do vody krásné bílé CLA Shooting Brake hodil.

Z prodejny ho ukradne Stigův opálený vzdálený bratranec a s potapěčským vybavením s ním skočí do vody kdesi daleko od autosalonu. I když tam auto s největší pravděpodobností nakonec stejně neskončilo – i když podle náhledové fotky, kdo ví… – rozhodně tentokrát zvedáme palec nahoru!

Co vy na to? :)

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/MBSlovakia/videos/987674261263759/“ width=“620″ height=“350″ onlyvideo=“1″]

Video se může načítat déle.