Soutěž s Porsche: Vyhrajte 20x den plný zážitků v Lipsku

Autor: Pavel Srp - 11. 5. 2012


Společnost Porsche Inter Auto CZ, v letošním roce slaví úspěšných 20 let na českém trhu. U příležitosti tohoto jubilea firma připravila exkluzivní zážitkovou soutěž o 20 jednodenních zájezdů na závodní okruh v saském Lipsku. Firma zve své klienty na jedinečné místo, kde se rodí luxusní vozy Porsche plné emocí. Pro zákazníky jsou připraveny jízdy ve vozech Porsche na závodním okruhu.

Všem klientům sportovních a luxusních vozů, značek Porsche, Škoda, Volkswagen a Audi je určena tato jedinečná akce. Do soutěže se může zapojit každý, kdo v období od 10. května do 10. srpna 2012 využije služeb na nákup nového i ojetého vozu, příslušenství, náhradních dílů nebo servisních služeb v min. hodnotě 5 000Kč vč. DPH. Cenu získá 20 zákazníků, kteří budou se svým tipem nejblíže správné odpovědi na soutěžní otázku. přihlásí. Vyhodnocení proběhne v druhé srpna roku 2012. Více informací o právě probíhající soutěži naleznou zájemci na stránkách 20let.porsche.cz.

Výherci se mohou těšit na prohlídku rodného místa vozů Porsche. Čeká je exkluzivní návštěva jednoho z nejmodernějších výrobních závodů Porsche na světě, kde se rodí SUV model Cayenne a luxusní limuzína Panamera. Zákazníci budou mít také příležitost vyzkoušet si sportovní vozy Porsche na certifikované závodní trati FIA a navštívit moderní zákaznické centrum „Diamant“.

Společnost Porsche Inter Auto CZ během 20 let působení v Česku zaujala pozici lídra. Je největším prodejcem nových vozů a výhradním dovozcem a prodejcem luxusních vozů Porsche v České republice. Společnost je také oficiálním servisním a prodejním zastoupením prestižní značky Bentley.

[nggallery id=792]

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru