Určitě už víte, že pokud máte dostatek financí, můžete si ve světě aut (a nejen tam) dopřát prakticky cokoliv si zamanete. Expertem na plnění roztodivných zákaznických přání je třeba značka Rolls-Royce, která právě na tom prakticky postavila svou historii.

Když zjistíte, že jste schopni plnit náročná přání hollywoodských celebrit a královských členů, zjistíte, že už zvládnete cokoliv. Proto nás vlastně ani nepřekvapuje, že Phantom, který si můžete prohlédnout v galerii níže, je vyroben a následně upraven speciálně dle požadavků jakéhosi bohatého zákazníka z Hong Kongu.

První jízda s novou generací Rolls-Royce Phantom, je to král luxusu

Zadní část interiéru byla pro tohoto majitele upravena tak, aby zde bylo více místa než standardně. Kvůli tomu ale musel být také prodloužen rozvor celého auta. No, jako kdyby ho tam normálně bylo málo… Ovšem nový majitel si zjevně kromě prostoru potrpí hlavně na soukromí, protože místo pro řidiče nechal od prostoru pro posádku vzadu oddělit speciální přepážkou. Ta je vyrobena z elektrochromatického skla, jenž se ovládá nenápadným tlačítkem. Po jeho stisknutí je přepážka buď průhledná nebo naopak ztmavená tak, že skrz ní není vidět.

Kromě toho si u automobilky vyžádal odhlučnění navíc tak, aby byla zadní část interiéru zcela zvukotěsná. Tedy, aby zvuk nepronikal ani dovnitř, ale ani ven. Posádka s řidičem tak může komunikovat jen pomocí interkomu.

Jeho Rolls-Royce Phantom dostal lakování temně fialovou a šedou barvu, přičemž fialová se objevuje právě i v interiéru. Zde je kombinována se zářivě bílou kůží. Lehce extravagantní kombinace, ale vůbec ne nepovedená. I když to obložení dřevem je přeci jen k tomu všemu už příliš. Nebo myslíte, že ne?