Ten kluk má opravdu smůlu. Jenže ta pramení z jeho vlastních chyb. Před pár měsíci svět internetu obletěla zpráva o Richardově hrozivé nehodě s chorvatským supersportem Rimac Concept One. Slavnému moderátorovi všichni samozřejmě přáli brzké uzdravení a doufali, že se rychle vrátí před kameru a povedlo se. Velmi brzy se pak ukázalo, že tato nehoda byla jeho vlastní řidičskou chybou. Prostě jel rychleji než měl.

Jako by se ale Hammondovi lepila smůla na paty, protože před několika týdny se mu povedla další školácká chyba. Tentokrát ho naštěstí nestojí zdraví, ale nejspíš vyjde na velkou spoustu peněz. Během natáčení epizody s McLarenem 720S totiž Richardovi došel v autě benzin, což se může stát asi komukoliv.

Ale Richard nechtěl čekat na někoho z produkce, kdo mu auto dotankuje a prostě jen vzal první kanystr, který u trati měl připravený a jeho obsah do nádrže nalil. Auto následně sice nastartovalo, ale běželo jen chvilku. Richard bohužel sáhl po kanystru s vodou. 

Jestli čekáte, že se mu zbylí moderátoři vysmáli, čekáte správně. Navíc Hammondovi připravili velmi speciální dárek – kanystr na vodu. 🙂