Ralph Lauren superauta

Slavný návrhář poodhalil malou část svého vozového parku. Nemá chybu!

Autor: Anina Russová - 13. 10. 2017


I když nejste holka se zálibou v drahém a luxusním oblečení, jméno Ralph Lauren možná znáte. Krom toho, že tenhle pán obléká celebrity a princezny z celého světa, je velkým milovníkem luxusních aut. A protože ho šaty živí velmi dobře, má těch skvělých aut hned několik. Však už jsme vám o nich jednou říkali, ale od té doby se návrhář se svým vozovým parkem nikde nepochlubil.

Až před pár dny, kdy vyvezl hned trojici fascinujících vozů do reprezentativních prostor svého butiku v New Yorku. A upřímně přiznáváme, že i kdyby tam stála sebehezčí modelka, byla by nám asi úplně fuk. :)

Vidět totiž pohromadě Ferrari F40, Ferrari 430 Scuderia a neuvěřitelné 275 GTB/4 NART Spider, je prostě víc než všechny modelky světa. I kdyby bylo oblečené třeba jen v sexy spodním prádle… Navíc jsou všechna tahle auta možná v lepším stavu než když byla nová takže se vlastně ani nedivíme, že se jejich hodnota pohybuje kolem 30 milionů dolarů, tedy asi 660 milionů korun.

Mimochodem, fakt, že Ralph svá auta opravdu miluje, dokazuje i to, že pro jednu ze svých přehlídek si nevybral žádný moderní prostor, ale právě svou vlastní garáž. :)

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru