Určitě znáte jméno George Foreman. Pokud náhodou ne, pak vězte, že jde o slavného boxerského zápasníka, který vlastní úchvatnou sbírku aut.

Boxer George Foreman se účastnil 81 profesionálních boxerských utkání, z toho jich 76 vyhrál, přičemž 68krát tím, že knockoutoval soupeře. Dokonce mezi roky 1968 a 1974 vyhrál 40 zápasů a neprohrál ani jediný.

Kromě toho, že má pořádnou ránu, má také slabost pro auta. A protože ho box docela dobře živil, a protože George během let rozběhl celkem dobře fungující podnikání, mohl si dovolit založit velmi působivou sbírku automobilů, kterou nám dnes představí.

Už jako malého ho auta bavila. V jeho dětských letech byl prý jeho favoritem Volkswagen Beetle Cabriolet, ale dlouho na něj neměl. Není divu, že jakmile si vydělal nějaké peníze, byl to právě brouk bez střechy, pro kterého šel. Ve sbírce ho má dodnes a dodnes patří vůbec k jeho nejoblíbenějším autům.

Ale ta jeho garáž není jen o starém Volkswagenu. George si zamiloval a hned pořídil skvosty jako BMW Z8, Ford GT, Ferrari 360 Spider, několik modelů Corvette nebo pár exkluzivních vozů Rolls-Royce. Co si budeme povídat, z téhle sbírky bychom si rozhodně vybrali. Máte to stejně?