Skvělý zvuk Mercedesu-Benz SLS AMG ukrytý v kuličkovém peru – video

Autor: Anina Russová - 18. 3. 2015


Máme pro vás skvělý tip na dárek pro někoho, kdo miluje zvuk silných motorů. Za pouhých 10 EUR můžete buď sobě nebo svým kamarádům udělat radost v podobě kuličkového pera. Zní to možná trochu nudně, ale když vám řeknu, že po stisknutí tlačítka se z malého reproduktoru začne linout zvuk Mercedesu-Benz SLS AMG, tak je nuda rázem pryč.

mercedes-benz-sls-amg-pero-se-zvukem-motoru-video-1

Po všech těch drahých botách od Ferrari a brýlích od Aston Martinu je tohle poměrně levná a hlavně stylová varianta, jak si udělat tak trochu jinou automobilovou radost. Upřímně, ve chvíli kdy budete podepisovat nějakou důležitou smlouvu, s tímhle perem zazáříte. :)

mercedes-benz-sls-amg-pero-se-zvukem-motoru-video-2

Podívejte se na webové stránky Mercedes-Benz Classic Store, kde se tohle pero dá objednat (obj. kód: B66055608). A pokud si nejste tak úplně jistí, co že má zvuk tohoto pera na svědomí, pak je to SLS AMG z roku 2010 postavené jako nástupce ikonického Mercedesu-Benz SLR McLaren. Jeho benzínový motor 6.2 V8 produkuje 571 koní a 650 Nm, které se přenášejí prostřednictvím sedmistupňového automatu na kola zadní nápravy.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek