Skvěle udělaná reklama od Mercedes-Benz, která vás vrátí do dětství – video

Autor: Anina Russová - 12. 10. 2015


Tak schválně, také jste si jako malí tak strašně rádi hráli s autíčky? A také vás neskutečně bavilo hrát si na dopravní nehody? Také všechna autíčka z dětství mají odřené barvy a po různu upadané součástky. Jak rádi bychom tuhle dobu alespoň na chvilku vrátili. A neříkejte, že vy ne… :)

Ale i dnes jsou děti, které přesně tahle zábava zaměstná klidně na celé deštivé odpoledne. I když to občas vypadá, že bez tabletu nebo chytrého telefonu se dnešní děti neobejdou, děti v reklamě automobilky Mercedes-Benz to naštěstí mají jinak. A tak se můžeme královsky bavit nad tím, jak jim dal Mercedes zabrat.

Pointou nové reklamy je představení bezpečnostního brzdného systému s názvem Brake Assist System Plus. Ten zabrání nehodě, když už řidič selže a za volantem se věnuje něčemu jinému, než řízení. Zní to sice divně, ale takových „řidičů“ je dnes kolem nás neuvěřitelná spousta a automobilky se jim prostě přizpůsobují. Za chvilku to dopadne tak, že ráno sedneme do něčeho, čemu se jen tak ze zvyku bude říkat auto, stiskneme čudlík a auto nás doveze na místo určení. A tahle doba není moc daleko…

A tak tu máme Mercedes, který je svou bezpečností proslulý. Aby malým dětem trošku potrápil hlavičky a zároveň jim nenásilnou formou ukázal, že právě tahle automobilka je v otázce bezpečnosti jedna z těch nejlepších. Proto do dětských hraček nainstaloval dva magnety, které mají proti sobě vždy stejné póly. Určitě si z hodiny fyziky pamatujete, že dva stejné póly se odpuzují. A to přesně dělají modely autíček, které se děti marně snaží nabourat. Jejich výraz absolutního zoufalství je podobný tomu našemu, když v pondělí ráno vstáváme. Prostě to nejde. :)

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek