ŠKODA Fabia je nově s akční nabídkou financování od ŠKODA Financial Services dostupná za výhodných podmínek. Úvěr „ŠKODA Teď na to máte“ můžete za určitých podmínek získat s nulovým úrokem, maximálně však 4,99 % p.a. Nabídka se vztahuje na všechna karosářská provedení ŠKODA Fabia ve všech výbavových stupních s výjimkou verzí se základním agregátem 1.0 MPI 44 kW.

„Výhodné akční financování se vyznačuje nízkou měsíční splátkou, nízkým úrokem a flexibilitou v podobě poslední nerovnoměrné splátky. Umožňuje financovat vozy v rozmezí 12 až 72 měsíců a to jak domácnostem, tak podnikatelům či firmám,“ říká Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje ve ŠKODA Financial Services.

Nízký úrok a dostupná měsíční splátka

Délka financování a míra financování z vlastních zdrojů ovlivňuje výši úroku. Nulový úrok mohou získat ti zákazníci, kteří složí akontaci na vůz ve výši 50 % a zvolí financování na 12 nebo 24 měsíců. Stejná výše akontace a financování na tři roky pak zajistí úrok 0,99 % p.a. Při akontaci v rozmezí 20 až 40 % a splácení na jeden rok až pět let má akční úrok hodnotu 3,99 %. Stejný úrok platí pro libovolné varianty splácení na 4 nebo 5 let. Akontace ve výši do 10 % a splátky na maximálně 72 měsíců pak znamenají úrok 4,99 %.

Konkrétní výše splátek záleží na vybraném modelu, jeho příplatkové výbavě a samozřejmě zvolenému poměru vlastních finančních prostředků a financované hodnoty. Při modelovém financování na 60 měsíců lze získat model Fabia v základním výbavovém stupni Active s výkonným motorem 1.0 TSI 70 kW za 2 999 korun za měsíc. A to včetně služby Mobilita Plus a značkového ŠKODA Pojištění, které obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění všech skel s výhodnými podmínkami.

Nerovnoměrná splátka pro flexibilitu

Modelové příklady financování také počítají s takzvanou poslední nerovnoměrnou splátkou a to konkrétně ve výší 20 % z pořizovací ceny vozu. Poslední nerovnoměrná splátka dává zákazníkovi nejen výhodu nižších měsíčních splátek, ale také flexibilitu při ukončování financování. Produkt například umožňuje splátkové prázdniny a to v podobě vynechání až tří měsíčních plateb.

Nerovnoměrná splátka může být umořena v zásadě třemi způsoby. Uživatel ji může zaplatit z vlastních finančních prostředků, využít dalšího výhodného financování, nebo ji splatit při odprodeji vozu. S financováním v rámci akce Teď na to máte může obchodník už při podpisu smlouvy zákazníkovi nabídnout možnost odkupu vozu po ukončení financování a to za garantovanou cenu. Výkupní cenu pak může zákazník použít k uhrazení poslední nerovnoměrné splátky a zbytek částky pak poslouží jako akontace na případný nový vůz.