ŠKODA slaví 20 let v Mistrovství světa v ledním hokeji akční nabídkou Champion

Autor: Pavel Srp - 2. 4. 2012


U příležitosti letošního dvacetiletého sponzorského jubilea Mistrovství světa v ledním hokeji 2012 ve Švédsku a Finsku, připravila ŠKODA AUTO pro své domácí zákazníky v České republice řadu nových, mimořádně výhodných akčních modelů. Ceny modelové řady Fabia Champion Easy začínají už na 200 900 Kč; model Roomster Champion Active startuje na 244 900 Kč. Při platbě v hotovosti mohou stávající zákazníci značky ŠKODA získat další prémii ve výši 5 000 Kč, s výhodným úvěrem od společnosti ŠkoFIN získávají věrní zákazníci značky ŠKODA úvěrový bonus ve výši 20 000 Kč.

„Akční nabídka Champion přináší našim zákazníkům čtyři dobré důvody pro nákup vozu ŠKODA: dynamický turbomotor, nízkou spotřebu, extra výbavu a jedinečnou cenu,“ říká Petr Pečenka, vedoucí regionu Česká republika automobilka ŠKODA. „Nabídkou Champion odměňujeme i naše věrné zákazníky. Všichni, kteří už dnes jezdí vozem značky ŠKODA, získají při nákupu některého z modelů prémii ve výši 5 000 Kč při platbě v hotovosti. Při financování vozu prostřednictvím úvěru od finanční společnosti ŠkoFIN, získají věrní zákazníci značky ŠKODA bonus ve výši 20 000 Kč. S akčními modely Champion zároveň oslavíme naše dvacetileté působení na postu hlavního sponzora světového šampionátu v ledním hokeji, které značce ŠKODA přineslo zápis do Guinnessovy knihy rekordů,“ dodává Pečenka.

Akční modely ŠKODA Fabia Champion Easy startují na ceně 200 900 Kč, ve verzi Champion Ambition za 239 900 Kč; Roomster Champion Active začíná na částce 244 900 Kč, ve verzi Champion Ambition pak na 264 900 Kč. Za příplatek ve výši 10 000 Kč je Fabia Champion nebo Champion Ambition k dispozici také ve verzi Combi, a to včetně střešního nosiče. Věrní zákazníci značky ŠKODA mohou na tyto výhodné ceny obdržet ještě dodatečný bonus ve výši až 20.000 Kč, při využití úvěru od finanční společnosti ŠkoFIN1. Úvěr zahrnuje výhodnou úrokovou sazbu a nadstandardní pojištění od České pojišťovny. Vůz ŠKODA Fabia Champion Easy je tak možné pořídit již za cenu 180 900 Kč a Roomster Champion Active za cenu 224 900 Kč.

Akční nabídka Champion přináší pro vozy ŠKODA Fabia, Fabia Combi a Roomster ještě lepší poměr ceny a nabízené hodnoty. Součástí mimořádné výbavy je například: klimatizace, rádio s CD/MP3 nebo plnohodnotné rezervní kolo. Exkluzivně pro modely v provedení Champion Ambition je k dispozici čtyřválcový benzinový turbomotor 1,2 TSI/63 kW. Jeho konstrukce vychází z principu „downsizingu“. To znamená menší objem motoru a spotřeba na jedné straně, vyšší výkon a radost z jízdy na straně druhé. Pro zájemce o úspornou jízdu zobrazuje displej palubního počítače doporučení ideální volby rychlostního stupně. Tím pomáhá dosáhnout reálné dlouhodobé kombinované spotřeby na úrovni výrobcem normovaných 5,2 l/100 km (resp. 5,7 l/100 km pro Roomster), což představuje akční rádius více než 800 km na jedno natankování. Akční modely ve výbavovém stupni Champion Ambition, představují na českém trhu ojedinělou šanci jak se stát se majitelem malého rodinného vozu s nadstandardní výbavou a benzinovým turbomotorem.

ŠKODA Fabia a ŠKODA Roomster nabízejí rozsáhlé možnosti individualizace ve své třídě. Na výběr je 14 barevných variant karoserie, zahrnujících základní pastelové odstíny nebo různé metalické laky za příplatek 10 000 Kč. Fabia má také speciální žlutý lak za 5 400 Kč. K tomu pro oba vozy existuje nabídka dalších téměř 50 barev zvláštního lakování za příplatek od 12 300 Kč do 14 400 Kč. Vedle 7 odstínů červené, 12 modré a 14 zelené, lze zvolit i netradiční růžovou „Baby“, fialovou „Lavender“ nebo oranžovou „Cayenne“.

Modelové řady Fabia a Roomster jsou úspěšné na celém světě: Fabia a Fabia Combi jsou druhým nejprodávanějším modelem značky ŠKODA, hned za modelem Octavia. V roce 2011 bylo na všech trzích značky ŠKODA dodáno zákazníkům 266 763 vozů značky ŠKODA Fabia, v České republice to bylo 16 532 vozů. Roomster byl loni na domácím trhu přesvědčivou jedničkou mezi MPV s 3 179 registracemi. Stejně si modely Fabia a Roomster na domácím trhu vedou i letos. Během prvních dvou měsíců si vozy ŠKODA Fabia a ŠKODA Roomster připsaly 2 138, resp. 497 registrací a jsou tak šampiony ve svých třídách.

[nggallery id=616]

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru