ŠKODA předala olympionikům osm vozů

Autor: Tisková zpráva - 12. 11. 2015


Osm českých medailistů z letních olympijských her v Londýně 2012 a naděje pro nadcházející olympiádu v Riu de Janeiru převzali nové vozy ŠKODA Octavia. Obnova vozového parku je součástí partnerství značky ŠKODA a Českého olympijského výboru.

Běžkyně na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová 400 m, střelkyně Adéla Sýkorová, veslař Ondřej Synek, tenistka Lucie Hradecká a kanoisté Josef Dostál, Lukáš Trefil, Daniel Havel a Jan Štěrba převzali v Zákaznickém centru ŠKODA v Mladé Boleslavi nové vozy ŠKODA Octavia. Předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval bude využívat nový model ŠKODA Superb.

„Jsme hrdí, že můžeme přispět k úspěchům českých sportovců na olympijských hrách,“ říká Luboš Vlček, šéf prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika. „Věřím, že nové vozy se českým nadějím stanou spolehlivými společníky v náročných přípravách na olympiádu v roce 2016. Současně bych našim sportovcům rád popřál mnoho úspěchů do nacházejících klání,“ dodává Luboš Vlček.

„Mobilita je pro naše sportovce klíčová. Díky spolehlivým vozům mají tuto oblast vyřešenou a mohou se soustředit především na sport. Těší nás, že ŠKODA AUTO je naším dlouholetým, spolehlivým a vstřícným partnerem,“ uvedl Jiří Kejval, předseda Českého olympijského výboru. „Pro řadu disciplín je klíčová rychlost. Zuzka Hejnová a Ondra Synek si vybrali model RS. Věřím, že je to bude motivovat k ještě vyššímu tempu, Zuzka mi to dokonce slíbila,“ dodal s úsměvem.

ŠKODA AUTO je na národní i mezinárodní úrovni jedním z významných podporovatelů sportu. Počátkem letošního roku byla o další čtyři roky prodloužena spolupráce s Českým olympijským výborem, datující se již od roku 1992. Vedle olympijských her zaměřuje automobilka své sponzorské aktivity v oblasti sportu zejména na lední hokej a cyklistiku.

151112 SKODA cars for Czech Olypians

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru