skoda-nejvetsi_showroom_na_svete- (1)

Škoda Auto pokračuje ve své internacionalizaci: Ve Spojených arabských emirátech automobilka nyní otevřela nové prodejní zastoupení v Dubaji. Na ploše 1 200 metrů čtverečních nabízí místo pro 40 vystavených vozů, jedná se tak o největší showroom české automobilky na světě. Portfolio modelů značky Škoda ve Spojených arabských emirátech nyní zahrnuje šest modelů, mezi které patří také všechny tři modelové řady SUV – Kamiq, Karoq a Kodiaq.

Martin Jahn, člen představenstva společnosti Škoda Auto za oblast prodeje a marketingu, podtrhuje: „Jedním z hlavních prvků programu budoucnosti ‚NEXT LEVEL Škoda‘ je důsledná podpora internacionalizace naší automobilky. Cíleně vstupujeme na nové trhy, abychom mohli i nadále ziskově růst. Otevřením celosvětově největšího showroomu pro vozy Škoda o rozloze 1 200 metrů čtverečních v Dubaji podtrhujeme úspěšný globální rozvoj značky. S rozšiřováním přítomnosti ve Spojených arabských emirátech upevňujeme a posilujeme naši pozici.“

Přečtěte si také:  Nástupce Škody Citigo by měl vzniknout jako elektromobil. Základem by mohl být Volkswagen ID.1

Celosvětově největší showroom značky Škoda v Dubaji nabízí na ploše 1 200 metrů čtverečních místo pro 40 vozů. Aby zákazníkům poskytovala optimální poradenské služby, sází automobilka vedle osobního přístupu zaměstnanců také na nejmodernější digitální technologie.

skoda-nejvetsi_showroom_na_svete-3
Portfolio modelů značky Škoda ve Spojených arabských emirátech nyní zahrnuje šest modelů, mezi které patří také všechny tři modelové řady SUV – Kamiq (na snímku), Karoq a Kodiaq.

Česká automobilka je zde zastoupena prodejním partnerem, firmou Ali & Sons, se kterým spolupracuje už od roku 2010. Zákazníci mají nyní možnost navštívit celkem tři showroomy, kromě nové prodejny v Dubaji i jeden v Abú Zabí a jeden také v Al Ain.

Modely Scala a Kamiq vstoupily na trh ve Spojených arabských emirátech na konci roku 2020, v prvním čtvrtletí letošního roku nabídku vedle modelu Karoq rozšířila i čtvrtá generace modelu Octavia. Nabídku doplňuje velké SUV Kodiaq a model Škoda SUPERB. Značka Škoda zde nyní nabízí celkem šest modelových řad, aby tak uspokojila potřeby všech zákazníků.

Přečtěte si také:  Moderní sedadla: co je skryto pod potahem. Prozradíme vám to

Pohled na vývoj značky na tamním trhu dokazuje, že s pro vozy značky Škoda typickou velkorysou nabídkou prostoru, moderním designem a řadou Simply Clever prvků, automobilka vystihla vkus svých zákazníků v Perském zálivu: V roce 2020 zvýšila Škoda Auto dodávky zákazníkům ve Spojených arabských emirátech o 35 %.

Upozornění na komentáře
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments