Auta a jejich úpravy jsou spíše doménou mužů, v tomto světě se ale mnohdy neztratí ani ženy. A jednou z nich je také Maria Gaston, která si upravuje Mitsubishi Lancer Evo VIII. A sama!

Maria navíc mezi úpravami aut není žádným nováčkem, tohle Mitsubishi je již jejím třetím „Evem“ a dostat ho do stavu z fotek a videa jí zabralo rok. Upravený je exteriér, interiér, ale také motor. Na exteriéru jsou asi nejvýraznějším prvkem kola, Jsou to exkluzivní disky Vossen VFS-1 s rozměry 9,5×19 palců vpředu i vzadu, obuté do pneumatik Nitto NT05 s rozměry 235/35 ZR19. Díky nim také fotky a video vznikly, protože společnost Vossen o Marii natočila video a nafotila s ní fotky. A také ji vyzpovídala.

Její Evo je výrazně poladěné také co do výkonu, na úpravě motoru spolupracovala se společnostmi DMT Tuning a AG Autosports. Díky instalaco většího turbodmychadla FP Black turbochargers a výměně a úpravě dalších důležitých vnitřností motoru poskočil výkon z původních 280 koní na neskutečných 500 koní! A to už je docela porce… Už teď ale plánuje další „stage„, výkon chce vyhnat na 800 koní!