Někteří z vás si možná stále myslí, že ženská patří leda tak k plotně a žehličce, ale rozhodně nepatří za volant. A když už, tak jen, aby dojela na nákup nebo odvezla děti do školy. Ano, je pravda, že některé zástupkyně něžného pohlaví s volantem příliš netykají, ale nejsou takové všechny, a podobné případy se najdou i mezi muži. Jenže mezi námi jsou děvčata, která to s volantem umí líp, než většina chlapů, které známe.

Mezi ty patří i slovenská partička holek, které si říkají WooHoo Girls. Jsou mladé, sexy a řídí více, než dobře. Navíc je to baví. Díky téhle kombinaci se už přočichly k autařskému nebi, když testovaly BMW M4 na Slovakia Ringu. Jenomže jejich doménou nejsou okruhy, ale drifty. A čím víc kouře, tém lépe.

Mají k tomu účelu postavené starší BMW řady 3 (E30), které pálí gumy na počkání. A protože se tahle partička nebere přehnaně vážně, rozhodla se natočit celkem vydařené video na téma driftování a make-up. Ačkoliv tyhle dvě věci spolu nijak nesouvisí, holky to dokázaly propojit. To když jedna pálí gumy a druhá se při tom snaží nalíčit…

Doporučujeme je sledovat na jejich facebookovém profilu, kam dávají všechna nová videa a vydařené fotky. Mimochodem, o WooHoo Girls ještě hodně uslyšíme. Jsou totiž součástí megalomanského automobilového projetu jménem Drive Tribe. V něm se mimo nich představí i Jeremy Clarkson se svými kumpány a další asi dvacítka automobilových nadšenců z celého světa.

Drive Tribe bude monstrózní komunikační platforma plná videí, diskuzí, testů a příspěků těch nejzajímavějších hvězd petrolheadské komunity. Více o tomto projektu bychom se měli dozvědět během následujících pár dní, protože startovat by měl už začátkem listopadu.