Sexy blonýnka řádí za volantem BMW M3 v nočním městě – video

Autor: Anina Russová - 14. 2. 2013


I když následující video nemá vlastně vůbec žádnou hodnotu a ani to nemá být představení žádného vozu či reklama na super novinku, musím se o něj s vámi prostě podělit. Nejspíš udělá radost hlavně našim mužským čtenářům, ale i dámy si možná přijdou na své. K tomu se ale dostanu později. :)

V následujícím videu se totiž propojily dvě pro každého chlapa podstatné a důležité věci – krásná blondýnka s výstavním tělem a našlápnutá bestie (nebo jsou to dvě bestie…? :D ). Ta bestie se jmenuje BMW M3 (E90), která pod kapotou ukrývá motor s přeplňováním kompresorem (VF Engineering supercharger kit) naladěný na 620 koní od tuningových společností VF Engineering a Vivid Racing. Na zbytku auta se pak podílely tuningové společnosti jako Vorsteiner, kola G2 o rozměrech G2 9×20 palců vpředu 11x20palců vzadu dodala společnost Volk Racing, a protože taková potvora také musí zastavit, byly na tuhle M3 namontovány brzdy Brembo z Lamborghini.

Určitě nemá cenu řešit to, jestli dotyčná opravdu řídí v každém záběru, ani to, jestli by vážně byla schopná v takových (mimochodem luxusních :) ) botách takhle řídit – ale Andrea, která závodí s Golfem GTI taky umí jezdit…

Dost řečí, prostě si jen užijte povedené záběry, dobrou hudbu a brutální zvuk auta. A upřímně, co byste dělali, kdyby vám taková slečna ukázala hrdě zadní světla a to ještě v driftu? :) A ještě dodatek, na začátku jsem mluvila o tom, že i něžnější pohlaví si ve videu najde své. Tak dámy, uznejte, že šaty a boty dotyčné vážně nemají chybu! :)

-AR-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru