Sešlápněte plyn stylově s botami Jaguar od Olivera Sweeneyho

Autor: Tisková zpráva - 2. 4. 2014


Značka Jaguar uvedla na trh pánskou a dámskou kolekci bot, kterou navrhoval britský návrhář Tim Cooper. Ten vytváří kolekce obuvi v londýnském studiu firmy Oliver Sweeney, kde je i hlavním návrhářem. Kolekce nese název Jaguar by Oliver Sweeney.

Tim Cooper se při návrhu bot inspiroval interiérem vozu Jaguar F-TYPE. Použil materiály jako kůži potištěnou karbonovými vlákny a přírodní kůži nubuck v červené, modré a černé barvě. K dostání jsou dámské a pánské boty s klasickým zavazováním na tkaničky anebo řidičské boty bez zavazování. Cena začíná od 6 512 Kč a jsou dostupné v e-shopu značky Jaguar. Zákazníci je mohou objednat i u autorizovaných dealerů značky Jaguar a ve vybraných obchodech Oliver Sweeney.

„Pro nás znamená Jaguar něco víc než jen oceňované sportovní vozy. Modely značky Jaguar poskytují řidiči intenzivní zážitek z jízdy a společně s našimi modely se skvěle doplňují,“ uvedl Oliver Sweeney.

Na nové řadě obuvi spolupracoval vedle Tima Coopera také Julian Thomson, Jaguar Advanced Design Director. Tato kolekce kombinuje dva britské produkty, které jsou zaměřené na kvalitu, technické zpracování a důraz kladený na detail.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek