SEAT vyráží na hory se svou SEAT 4 ROADSHOW

Autor: Pavel Srp - 24. 1. 2012


Automobilky už vymýšlejí další a další způsoby, jak se dostat mezi lidi a na horách (když už konečně napadl sníh) se jich pohybuje spousta. Takže stejně jako Suzuki, tak i SEAT vyráží na hory! Milovníci zimních sportů se mohou přesvědčit o přednostech vozů SEAT Alhambra 4, SEAT Altea Freetrack 4 a SEAT Altea XL 4, tedy vozů s pohonem všech kol přímo na svahu v lyžařských střediscích po celé České republice. Okružní SEAT 4 ROADSHOW startuje v sobotu 21. 1. v Janských Lázních a kromě Krkonoš postupně během dalších pěti víkendů zavítá také na Šumavu, do Jizerských hor, Beskyd, Jeseníků a Krušných hor. Rozloučení s letošní lyžařskou sezonou se uskuteční v neděli 26. 2. v Horních Mísečkách.

Kdo si zastávku k odpočinku i zábavě na SEAT 4 ROADSHOW začne plánovat s předstihem v teple domova, ten si může registrací na webové stránce www.seat.cz/zima zajistit horký nápoj zdarma, který na sjezdovce přijde zajisté vhod. Ostatně na dobře zásobeném baru lze zmožené tělo regenerovat rovněž pomocí dalších tradičních i netradičních teplých míchaných nápojů. Na unavené a promrzlé lyžaře čeká ve velkém stanu SEAT také odpočinková zóna s lehátky a topidly.

SEAT je se sportem a soutěžemi bytostně spjatý, a tak nemůže chybět celá řada soutěží pro velké i malé. Vozy SEAT s pohonem všech kol zároveň napomáhají bezpečné jízdě pro celou rodinu. Hlavní atrakcí vedle vystavených vozů bude úsek s měřením rychlosti jízdy na lyžích a snowboardu spojující sportovní zápolení a pravidla bezpečné jízdy. Po jeho absolvování bude každý účastník vyfocen spolu se svou dosaženou rychlostí. Účastníci ostatních soutěží dostanou za odměnu držák na permanentku nebo speciální bonbóny SEAT 4. Pro příznivce elektronické zábavy bude připravena hra SEAT na tabletech iPad.

Celý den bude probíhat v režii moderátora a příjemnou atmosféru bude vytvářet hudební reprodukce. Na místě budou přítomni zástupci nejbližšího prodejce značky SEAT, kteří budou odpovídat na veškeré dotazy zájemců směřující k vystaveným vozům a k jejich financování. V neposlední řadě bude možné zajistit i předváděcí jízdu s vybraným modelem. Svět značky SEAT přiblíží projekce uvnitř stanu SEAT.

Předváděné modely SEAT Alhambra 4W, Altea Freetrack 4 a Altea XL 4 jsou pro náročný provoz v zasněženém horském prostředí jako stvořené. Všechny tři modely poskytují velkorysý prostor pro celou rodinu včetně lyžařské výbavy a dalších zavazadel. Alhambra 4 může mít ve svém variabilním interiéru navíc až sedm samostatných sedadel. Modely Alhambra 4 a Altea XL 4 jsou poháněny osvědčeným dvoulitrovým turbodieselem 2.0 TDI o výkonu 103 kW (140 k), který vyniká mimořádnou hospodárností, kultivovaným během, suverénní hnací sílou a neochvějnou trakcí díky inteligentně řízenému pohonu všech kol s mezinápravovou spojkou Haldex a citlivě vyladěným elektronickým podvozkovým a trakčním systémům. Modely Altea Freetrack v provedení 4 jsou k dispozici s motory 2.0 TSI/155 kW (211 k), 2.0 TDI/103 kW (140 k) a 2.0 TDI/125 kW (170 k). V porovnání s Alteou XL 4 nabízejí navíc větší světlou výšku a robustní design ve stylu SUV.

Harmonogram SEAT 4 ROADSHOW:

21. 1. sobota – Janské Lázně
22. 1. neděle – Horní Mísečky
27. 1. pátek – Železná Ruda – Špičák
28. 1. sobota – Železná Ruda – Špičák
29. 1. neděle – Zadov
3. 2.  pátek – Špindlerův Mlýn – Sv. Petr
4. 2.  sobota – Ještěd
5. 2.  neděle – Bedřichov
10. 2. pátek – Velké Karlovice
11. 2. sobota – Vaňkův kopec
12. 2. neděle – Kouty nad Desnou
17. 2. pátek – Bedřichov
18. 2. sobota – Severák
19. 2. neděle – Klínovec
25. 2. sobota – Harrachov
26. 2. neděle – Horní Mísečky

[nggallery id=263]

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru