SEAT spustil pro své zákazníky portál ChciSEAT.cz

Autor: Pavel Srp - 28. 12. 2011


SEAT zahájil provoz nového specializovaného portálu pro testovací jízdy ChciSEAT.cz, který si klade za cíl usnadnit zákazníkům cestu k jejich vysněnému vozu SEAT. Zájemci o nový vůz španělské značky si mohou na této internetové adrese vyhledat automobil svého srdce z rozsáhlé nabídky veškerých disponibilních předváděcích vozů u prodejců značky SEAT v České republice. Tomuto ojedinělému projektu propůjčil svou tvář Matěj Ruppert, talentovaný zpěvák populární kapely Monkey Business a velký příznivec značky.

„ChciSEAT.cz je perfektní služba pro všechny motoristy, kteří kupují nové auto svým srdcem a kteří se chtějí nejdřív v rámci testovací jízdy přesvědčit o skutečných vlastnostech vyhlédnutého vozu. Následné rozhodování bude patrně velmi jednoduché, protože sám za sebe mohu po mnoha desítkách tisíc kilometrů za volantem nejrůznějších SEATů říci, že španělskému temperamentu je opravdu těžké odolat,“ prohlásil Matěj Ruppert, který každého zájemce intuitivně provede procesem objednání testovací jízdy na stránkách ChciSEAT.cz ve třech snadných krocích.

Hned na úvodní stránce čeká na návštěvníka portálu ChciSEAT.cz výběr všech nabízených modelů v jednotlivých karosářských variantách sahající v současnosti od Ibizy a Leonu přes Alteu a Exeo až k velkému MPV Alhambra. Po kliknutí na požadovaný model dostane uživatel příležitost vybrat si nejbližšího prodejce, který může testovací jízdu s vybraným vozem zajistit. Pak už jen stačí zvolit si datum a čas pro testovací jízdu a vyplnit osobní údaje, aby se mohl prodejce se zákazníkem spojit a domluvit další záležitosti.

Dynamická značka SEAT spojuje jižanské emoce s progresivními technologiemi koncernu Volkswagen. Přestože se vozy SEAT vyznačují mladistvým designem a sportovním duchem, nechybí jim ani značná dávka praktičnosti, kterou motoristé oceňují v náročném každodenním provozu. Nejmodernější motory TSI a TDI jsou zárukou temperamentních výkonů při mimořádně nízké spotřebě paliva a důraz je samozřejmě kladen i na aktivní a pasivní bezpečnost. Nejvyšší úroveň použité techniky a výrobních procesů se odráží v příkladné provozní spolehlivosti. A v neposlední řadě hovoří ve prospěch vozů SEAT bohatá sériová výbava a velmi výhodné ceny.

[nggallery id=145]

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru