Vozy Rolls-Royce není potřeba nijak výrazně odlišovat, po ulici jich mnoho nejezdí. Máte-li ale neodolatelnou touhu si design vozu upravit k obrazu svému, problém najít úpravce mít nebudete. Na auto se vám „podívají“ třeba v německé společnosti DMC.

Ti také přiletěli do Koreje, aby tam upravili auto tamní hvězdě, která si říká Mr. Asia Prince. Není to princ, jeho jméno je Jang Keun Suk a je to korejský zpěvák a herec. Ale podle toho, že jezdí takovým autem, je poměrně úspěšný. Na jeho auto se šlo důkladně, ale s citem. Žádné zběsilosti, jen jemné retuše. Upravené auto dostalo jméno „SaRangHae“, což v korejštině znamená láska.

Při pohledu zepředu byste změnu možná ani nepoznali, ale tento Rolls-Royce Ghost má decentně upravený nárazník i masku chladiče. Boční i zadní pohled ale prozrazují mnohem více, boční pohled ukáže nová, mnohem větší 24″ kola a decentní linku na prazích, zadní část naopak nabídne poměrně nevkusný difuzor a z něho vystupující koncovky výfuku nebo křídlo.

Zapracovalo se také na dynamických vlastnostech tohoto aristokrata. Dvěma turbodmychadly přeplňovaný vidlicový dvanáctiválec pod kapotou dostal doping v podobě přeprogramování řídící jednotky. Výkon tak poskočil o 70 koní a 80 Nm výše. Výsledkem je tedy 640 koní and 860 Nm točivého momentu. Díky tomu dokáže tenhle bílý duch zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 4,5 sekundy a dosáhne maximální rychlosti až 295 km/h.

Leave a Reply