Automobilka Hyundai se rozhodla, že vyrobí netradiční „Zombie Survival Machine“, tedy stroj, který vám pomůže přežít útok zombíků… 😀 Auto bude vystaveno na Festivalu komiksu v americkém San Diegu. Úprava byla inspirována komiksem „The Walking Dead“ (Kráčející smrt) od Roberta Kirkmana a podílela se na ní společnost Design Craft, která projekt z papíru dokonale přenesla do reality.

Když se podíváte na upravený model Hyundai Elantra, může se vám zdát, jako by auto vypadlo z budoucnosti. Tytam jsou klasické nárazníky, klasická kola i klasické díly karoserie. Místo předního nárazníku je „elegantní“ pluh, který má za úkol rozrážet obživlé mrtvoly, na oknech jsou mříže a na střeše je střešní okno, které může sloužit jako únikový východ nebo pro ty odvážnější může sloužit jako bunkr pro palbu. V zavazadlovém prostoru je totiž pro posádku připravena spousta automatických palných zbraní.

„Naše upravená Hyundai Elantra Coupé Zombie Survival Machine je ultimátní auto pro fanoušky komiksu The Walking Dead a také pro každého, kdo chce přežít invazi zombie,“ řekl Steve Shannon, viceprezident pro Marketing Hyundai Motor America.

Ti, kteří se tento týden zúčastní Comic-Con festivalu se budou moci na auto podívat blíže, a to jak zvenku, tak budou moci nakouknout i do interiéru.

Svět se zláznil… Co říkáte? 😀

-PS-