S navigací BMW Professional se vyhnete dopravním zácpám

Autor: Pavel Srp - 18. 2. 2012


Všechny modely BMW mohou být vybaveny nejmodernějším integrovaným navigačním systémem BMW Professional, který nabízí několik možností, jak se vyhnout dopravním zácpám. Dynamická funkce vyspělého navigačního systému řidiče informuje o dopravním kolapsu na plánované trase a navrhne alternativní objížďku, která je časově výhodnější. Navigační systém BMW Professional má mapové podklady uložené na integrovaném pevném disku, což je spolu s vysokým výpočetním výkonem systému předpokladem k rychlé činnosti a takřka okamžitému výpočtu alternativní trasy.

Navigační systém BMW Professional získává informace o provozu z několika zdrojů. Kromě kanálu TMC (Traffic Message Channel) dokáží navigační systémy ve vozech BMW pracovat také s informacemi systému RTTI (Real Time Traffic Information). Jedná se o kanál aktuálních informací o pohybu zařízení v sítích mobilních operátorů, který dokáže velmi přesně lokalizovat případné potíže na trase. K aktualizaci těchto informací dochází každé 3 minuty.

Navigační systém BMW Professional vybavený barevným displejem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou až 10,2 palce patří k nejmodernějším systémům svého druhu a jedná se o nedílnou součást vývojové strategie BMW ConnectedDrive. Do jeho výbavy patří také multimediální centrum s možností ukládání hudebních souborů přímo na pevný disk vozu, případně plná integrace mobilních telefonů a hudebních přehrávačů do systému vozu.

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru