Rychle a Zběsile 8 se představilo v novém traileru – video

Autor: Pavel Srp - 9. 3. 2017


Osmé pokračování filmové série Rychle a Zběsile bude v kinech už v dubnu a před pár dny byl zveřejněn nový trailer. První trailer jsme přitom mohli vidět už v prosinci.

Od původního prvního dílu, ve kterém šlo čistě o tuning a úpravy aut, se tahle filmová série dostala úplně někam jinam, stal se z toho akční film, který auta jen doplňují. Výjimkou nebude ani nejnovější, již 8. díl. V tom nás čeká několik revolučních změn. Nejen, že se ve filmu poprvé neobjeví Paul Walker (který hrál bývalého policistu Briana O´Connora), protože tragicky zahynul, tu naopak uvidíme několik nových tváří. Herecké obsazení je hvězdné, považte sami. Ve filmu si zahrají Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky nebo nově také Kurt Russell. Novými jmény v hereckém obsazení budou ale také Scott Eastwood, Helen Mirren či Charlize Theron.

Americká premiéra je plánovaná na 14. dubna 2017, v České republice bychom měli film vidět dokonce ještě o jeden den dříve (13.4.2017).

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru