Už po premiéře sedmého pokračování Rychle a zběsile se mluvilo o tom, jestli bude nebo nebude další pokračování. Smrt hlavního hrdiny byla přeci jen velkou ranou jak pro tvůrce, tak pro diváky, takže se na chvilku úvahy o pokračování rozplynuly jako pára nad hrncem. Jak čas plynul ukázalo se, že chuť diváků i herců samotných je po dalším pokračování velká, a tak je to oficiálně venku: osmé pokračování je jisté a dějově se přesouvá do nikdy nespícího New Yorku.

Prozradil to Jason Statham při jakémsi rozhovoru do novin a přidal k tomu fakt, že se jako záporák Deckard Shaw ve filmu znovu vrátí. Vzhledem k tomu, že na konci sedmého dílu ho The Rock zavřel do vězení, bude se děj částečně točit kolem toho, že z něj Deckard uteče a dostane se na svobodu.

Chvíli se spekulovalo také o tom, že postava Briana O’Connora, kterého hrál zesnulý Paul Walker odejde na „dovolenou“, ale bude to jinak. I když už na plátně nedostane tolik prostoru, zcela nezmizí a roli odehraje hercův bratr Cody Walker, který se společně s druhým bratrem Calabem postaral o roli Briana již v sedmém díle. Prý předposlední, osmé pokračování filmové série by k nám do kin mělo dorazit na jaře roku 2017.

rychle-a-zbesile-7-furious-7-trailer-video

Comments are closed.