Na sedmé pokračování filmové série Rychle a Zběsile se těší velká řádka fanoušků, ale díky tragické smrti hlavního hrdiny, mohli mít smůlu. Naštěstí se tak nestalo, film byl dotočen, i když museli na pomoc přiběhnout počítačoví grafici a mladší bratr hlavního hrdiny.

Film půjde do kina už v dubnu, oficiální trailer už je venku také, ale teď svůj trailer představila společnost IMAX.

Jak je z přiloženého videa jasně poznat, o úpravy aut a závodění už zdaleka – už z posledních několika dílů – nejde, ale film se změnil v akční trhák plný bojů, střílení, honiček a dalších odvážných a vlastně často i nesmyslných scén. Alespoň u něj nebudete muset moc přemýšlet… 🙂

Ve filmu se objeví nejen již známí hrdinové jako Vin Diesel, Paul Walker a jeho bratr Cody Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Lucas Black, ale i Jason Statham, který se v posledním díle zjevil jako blesk z čistého nebe.

Český popis na serveru CSFD.cz říká, že:

Poté, co se do životů Dominica Toretta (Vin Diesel) a Briana O’Connera (Paul Walker) vrátila jejich ztracená kamarádka Letty Ortiz (Michelle Rodriguez) a jejich jména byla očištěna, si mysleli, že můžou život plný divokých honiček konečně hodit za hlavu a v klidu si užívat normální život.

Ale když se Dominic dozví z výhružného telefonátu Iana Shawa (Jason Statham) – staršího a ještě zkaženějšího bratra Owena Shawa (Luke Evans), kterého Dominic nechal napospas smrti v minulém díle, že autonehoda jeho kamaráda Hana (Sung Kang) v Tokiu (z Tokijské jízdy) nebyla tak úplně nehoda, ale vražda a že i zbytek jeho „rodiny“ je na řadě, je donucen se svojí partou a s vládním agentem Lukem Hobbsem (Dwayne Johnson) vyrazit na další divoké dobrodružství a najít muže zodpovědného za jeho smrt dřív, než si on najde je. Jenže nepřítel, proti kterému nyní stojí, je z mnohem tvrdšího těsta než ten poslední, takže je možná čeká ta největší výzva vůbec.

V českých kinech by se měl film objevit už 2.dubna 2015.

Video jako upotávka na nový sedmý díl se objevila i na letošním finále Super Bowlu: