Ruští extrémní tuneři zase řádili. Hummeru nasadili malá kola a zkusili, co to udělá

Autor: Anina Russová -   15. 4. 2020


Představovat vám nějak blíže ruskou lehce zběsilou partičku, která si říká Garage 54 asi nemusíme. Jsou to prostě blázni, kteří převádějí do reality ty nejšílenější nápady, jaké kdy koho napadly. Uvařit z auta polévku? Nasadit na jednu nápravu obří kola nebo vyrobit kola z velké spousty sirek? Tohle všechno už udělali a pokaždé, když vidíme zase vyvedli, přemýšlíme, jestli ještě mohou přijít s něčím novým. Odpověď je jasná. Mohou!

Před pár dny na svém youtube kanále zveřejnili nové video. V tom hraje hlavní roli obrovský Hummer H2. A protože jde o opravdu velké a hlavně těžké auto, je nutné, aby mělo odpovídající kola. Tedy taková, která nejen, že nebudou vypadat trapně, ale auto uvezou a neohnou se na první díře.

Ovšem podle Vlada, šéfa party Garage 54, tu práci zastanou i kola malá a vlastně úplně obyčejná. Konkrétně 13palcová, na kterých standardně jezdí malá městská auta, jejichž hmotnost i výkon často nejsou oproti Hummeru ani třetinové. Jak už vás asi napadlo, jen dostat tak malá kola na velký Hummer není úplně snadné. Disky musely být hodně upraveny, dokonce se řezalo a své uplatnění při jejich úpravě našel i oblíbený ruský způsob oprav, tedy kladivo.

Výsledek? Auto je jako vosa na bonbónu, ale z nějakého neznámého důvodu to funguje. Ačkoliv jsme přesvědčeni, že na nějaké velké cesty tenhle notně upravený Hummer rozhodně nebude.

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek